about us slider image

BAŞKANIN MESAJI

Değerli Çözüm Ortaklarımız ve Çalışanlarımız;

1999 yılında babam M. Mahfuz TUTŞİ tarafından kurulan Yersu Mühendislik; kurulduğu günden bu yana çevreye ve topluma karşı sahip olduğu sorumlulukların bilinciyle çalışmalarını sürdürdü. Bu hassasiyetle güçlenirken; dürüstlük, kararlılık ve disiplini temel prensip olarak gördü. Bugün yakaladığımız ve daha ileriye taşımak için hiç durmadan çalıştığımız büyüme trendinin temelinde bunlar yatmaktadır.

Hayatın çok hızlı aktığı günümüz konjonktüründe yeniliklere açık olarak asrın ruhunu yakalayabilmenin en az deneyim ve özveri kadar önemli olduğunda inanmaktayım. Ülke ve dünya toplumlarının zorlu süreçlerden geçtiği bu zaman diliminde şüphesiz çalışmak ve başarmak tek başına anlamlı değildir. Büyümeyi anlamlı kılan, başarıya değer katan paylaşmaktır. Bu perspektif ile ilk günkü girişimci ruhumuzu koruyarak tüm çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımızla toplum ve ülke refahı için paylaşarak gelişmeye devam edeceğiz.

Hepinize sağlık ve başarı diliyorum.

Saygılarımla,

Mehmet Cihat Tutşi
YERSU A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı


“Yersu Mühendislik A.Ş olarak 22 yıldır tüm iştirak ve çözüm ortaklarımızla; toplum refahını amaç edinen proje ve yatırımların bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.”